پارک جهانی پکن 2 (Beijing world park-2)

با گرفتن یک قایق تندرو  میتوانید یک سفر دور دنیا را تجربه کنید و یا با استفاده از ماشین های مخصوص  که با با تری تغذیه میشوند دور پارک را دید بزنید گرچه هیچ کدام از اینها لذت پیاده روی  و گردش  بخش به بخش  پارک را بانسان نمی دهد." Special joy adventure city"  یک سینما با آخرین نوع تکنولوژی هاست که به یکبار دیدنش می ارزد، ضمن اینکه با دیدن آفریقای مدرن ، با فرهنگ ، عقاید آفریقائیان اصیل آشنا میشویدو تجربه زندگی ساکنان اصلی آفریقا را نیز به آلبوم تجاربتان میافزائید.

از مه تا اکتبر هر سال در پارک جهانی به فرهنگ کشور های مختلف پرداخته میشود .در این پارک جهانگردان میتوانند طعم غذاهای کشور های دنیا را بچشند و از آنجا یادگاری های آنها را بخرند.

از زمان گشایش پارک جهانی پکن در سال 1993 بطور متوسط حدود 5/1 میلیون نفر از آن دیدن کرده اند .ضمنا هر ساله موارد جدید و دور از تصوری نیز به آن اضافه شده است . در حقیقت این پارک با معماری عالی اش و فعالیتهای غنی و پر رنگش در زمینه های فرهنگی جهانگردان را قادر میسازد که در یک روز بتوانند شاهد فرهنگ های متنوع کشور های مختلف باشند.

 (( فعالیت های فرهنگی پارک جهانی پکن ))

از ماه مه تا اکتبر هرسال به فرهنگ کشورهای مختلف در پارک پرداخته میشود .

از ماه مه تا اوت هر سال نیز از گروه رقص کشور روسیه سفید جهت اجرای مراسم و حرکات نمایشی محلی آن کشور برای جهانگردان دعوت بعمل میآید که زمان اجرای آن از ساعت 13.30 تا 14.15  در فضای باز بصورت  روزانه می باشد.

از ماه مه تا اکتبر نیز یک فیل تایلندی حرکات بسیار زیبائی را به نمایش میگذارد که زمان اجرای آن هم از ساعت 9.30 تا 11 و ساعت 14 تا 16 هر روز است .

در ماه اکتبر گروه رقص و نمایش رومانیائی مراسم جالب و جذابی را برای بینندگان در پارک اجرا میکند .در طول روز و در نقاط مختلف پارک نیز براساس کشور و قومیت های مختلف  رقص های آسیائی ، آفریقائی ، آمریکای لاتین و چین و ... بهمراه سازهای محلی شان در ساعت 14.50 به نمایش در می آید که طرفداران خاص خودش را دارد.

برای رفتن به پارک جهانی میتوانید از طریق اتوبوس شماره 905 از مسیر کاخ تابستانی – پارک جهانی استفاده نمائید.

هزینه ورودی پارک برای یزرگسالان هر نفر 65 یوان و برای بچه ها نیز 24 یوان می باشد.

 

  

/ 2 نظر / 48 بازدید
شيما

سلام دوست عزیز . از وبلاگ خیلی خيلي خوبتون تشکر می کنم.از وبلاگتون خيلي خوشم اومد. من هم برای اینکه سهم کوچکی در قدرتمند كردن و زیباتر شدن وبلاگ شما داشته باشم به شما توصیه می کنم سرچ باکس این موتور جستجوگر قدرتمند را كه قادر به جستجو به همه زبانها است به سایت خود اضافه کنید.نمونه و کد این سرچ باکس را می توانید در سایت اصلی موتور جستجوگر ببینید. www.glseek.com/box.html

هيلدا

با عرض سلام و تشكر از وبلاگ پر محتوي و مفيدتان من قبل از آنكه سفري به داخل يا خارج از كشور داشته باشم ابتدا آن منطقه را از تمامي جهات مورد مطالعه قرار ميدهم تا اطلاعات هر چند اندك همراه داشته باشم. ماه آيند به چين سفري خواهم داشت لذا به دنبال جستجوي اطلاعات در اين زمينه بودم كه با وبلاگ خوب شما برخورد كردم . با استفاده از مطالب و عكس هاي اين وبلاگ يك سفر مجازي به چين كردم . كوتاهي دانستم كه اگر تشكري از اين بابت از شما نداشته باشم. با بهترين آرزوها