پارک happy valley پکن (2)

در قسمت یونان باستان ،داستان معروف "Trojan horse"  هومر برای عموم نشان داده میشود .اسب چوبی بسیار بزرگی که برایمان از اسرار آن روزگارتروا میگوید. روی صندلی های چرخان می نشینیم و برای حمله به شهر تروا آماده میشویم . با حرکت آن واقعا داستان تروا و ماجراجوئی های آن با عظمت خیره کنند ه اش تجلی پیدا می کند .عشق و بهائی که بخاطر پرداخت می شود ! ساعت شروع این قسمت  از ساعت 11تا 18 برای ایام هفته و 10 تا 18 برای ایام تعطیل می باشد.

در قسمت تمدن مایا ها روی قطاری که در تمام آن قسمت حرکت میکند با فرهنگ مرموز و جذاب آن زمان مایا ها آشنا شده و تا حدودی حس کنجکاوی مان را در زمینه های باستان شناسی آن دوران ارضاء می کند با آداب و رسوم ، زراعت، بوم شناسی و... فرهنگ اعجاب آور آمریکای مرکزی آشنا میشویم و از عکس های زیبای آمریکای جنوبی لذت می بریم .اینجاست که واقعا انسان  پی می برد که تمام ملل بنوعی در زندگی امروز ه ما دخیل بوده اند حال میخواهد بد باشد و یا خوب . در کنار این بخش تفریحات بسیار جالبی نظیر قطار پرنده جنگلی ،حفره بزرگ نورمن ،سرباز های شجاع ،جنگ آبی و... نیز علاقه مندان خاص خود را دارد . سوار قطار پرنده  میشویم و دکتر نورمن را در ماجراجوئی هایش همراهی می کنیم . تونل های بسیار باریک و ترسناکی که موجب میشود مردم جیغ بزنند و دعا کنند که زودتر این تکانها  و مسیر ها تمام شود .تجربه بسیار مهیج و عالی است که ارزش دیدن را دارد .

شانگری – لا یک سرزمین زیبا و آرام و بسیار دلپذیزی است که  در آنجا کاملا از سروصدا و شلوغی دنیا دور میشویم .شانگری –لا  به سه بخش تقسیم میشود : شانگری-لا ی رویائی ، شهر تبتی و گردشگاه آرام . در این قسمت از چیزهای بسیار ساده برای لذت بردن استفاده کرده اند چرا که اوج لذت در سادگی است . وارد باغ افسانه ای می شویم و در رود خانه کم عرضی که بآهستگی آب در آن روان است قایق سواری می کنیم قطعات جنگل رودخانه را محصور کرده اند ، رنگ های زردفام ، شکوفه های زرد هلوئی ، درختان و نهرها ، همه و همه یک سرزمین پریان را برای ما متجلی می کنند . زیبائی خیره کننده ای که واقعا قابل تصور نیست . ساعت بازدید این قسمت نیز از ساعت 9.30تا18  برای ایام هفته و  9 تا 18  برای ایام تعطیلی آخر هفته است.

قسمت پادشاهی مورچه ها براستی بهشت است برای بچه ها . مورچه ها به دوستانشان میگویند که کجا و چگونه زندگی می کنند . واقعا پارک خیالی بسیار عالی را طراحان چینی طراحی کرده اند که دنیای وحشی مورچه ها را کاملا برای انسان ملموس ساخته است ...

 

/ 1 نظر / 19 بازدید
آرمان

امید است با نظرات خود یاریمان دهید موفق باشید